Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 4 sendok mentega (dibagi pamakéan)
- 8 ons suung
- 1 séndok uyah
- 1 sedeng
- bawang amis (dicincang)
- tipung 1/4 cangkir
- 1/4 séndok cabé bodas (atawa secukupnya)
- 2 kaléng kaldu hayam (10-3 / 4 ons tiap)
- 1/8 séndok pala
- 1 cup krim beurat
- Garnish: dicincang peterseli
Kumaha Jieun Éta
Bersih suung ku sikat supa atanapi anduk kertas beueus. Motong satengah tina suung kana keureut. Rendang sésana.
Ngalembereh satengah tina mantega dina panci badag tur tumis sliced suung dugi emas. Dipiceun jeung cadangan sliced suung . Tambahkeun sésana mentega kana pan sarua marengan dicincang suung jeung bawang amis . Sprinkle kalawan uyah . Cook, aduk mindeng dugi bawang lemes.
Balik sliced suung ka dina loyang.
Tambahkeun tepung jeung masak, aduk terus ngeunaan 2 menit, nepi ka rata. Lalaunan nambahkeun kaldu hayam bari diaduk. Simmer, aduk mindeng, dugi thickened. Tambahkeun pala sarta lada . Rasakeun tur saluyukeun bumbu, upami kedah aya.
Tambahkeun krim beurat jeung dibawa ka simmer a. (Ulah kulub.) Ladle kana mangkok sop na garnish kalawan peterseli dicincang.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 921 |
| total Fat | 73 g |
| jenuh Fat | 44 g |
| jenuh Fat | 21 g |
| kolesterol | 196 mg |
| natrium | 1.908 mg |
| karbohidrat | 55 g |
| Serat dietary | 7 g |
| protéin | 16 g |