Ieu resep bel lada kacida gampangna. keureut lada marinated ngadamel appetizer ngeunah. Ngawula ka aranjeunna kalayan keureut roti Perancis, atawa tambahkeun ka salads, saos, burger, atawa sandwiches.
The peppers anu marinated di campuran minyak zaitun, cuka balsamic, sarta bumbu seger.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 3 badag
- bel peppers (1 unggal beureum, konéng, jeung héjo)
- 3 séndok
- minyak zaitun (tambahan parawan)
- 2 teaspoons cuka balsamic
- 2 teaspoons oregano (dicincang seger, atanapi marjoram, atawa Italia peterseli daun datar)
- 1 scant séndok uyah (halal)
- Freshly taneuh cabe hideung, secukupnya
Kumaha Jieun Éta
Potong peppers kana lembar datar badag. Susun aranjeunna dina foil atanapi loyang silicone-dijejeran, kulitna samping nepi.
Broil nu peppers ngeunaan 3 nepi ka 4 inci tina sumber panas dugi ogé charred, kira 10 nepi ka 12 menit, péngkolan ka loyang sabudeureun sanggeus ngeunaan 5 menit.
Langsung mindahkeun peppers charred ka kantong neundeun dahareun jeung segel. Hayu aranjeunna uap keur tentang 15 menit, atawa dugi tiis cukup pikeun nanganan.
Mesek atanapi kerok kulit tina peppers jeung nyiksikan kana strips.
Dina gelas a, ngagabungkeun bahan sésana.
Nunda peppers dina piring porsi leutik tur Tos kalawan marinade nu.
Ngawula ka chilled atanapi dina suhu kamar.
Ngajadikeun ngeunaan 1 ka 1 1/2 gelas.
Anjeun bisa ogé kawas
Peppers boneka sareng Ground Sapi jeung Rice
Dipanggang nila Jeung Anggang Beureum Pepper Mayonnaise
Tempo ogé
Appetizer Resep
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 137 |
| total Fat | 14 g |
| jenuh Fat | 2 g |
| jenuh Fat | 10 g |
| kolesterol | 0 mg |
| natrium | 779 mg |
| karbohidrat | 4 g |
| Serat dietary | 1 g |
| protéin | 1 g |