Unggal Maroko mangrupakeun akrab jeung Salad ieu. Omat nu peeled, seeded, sarta dicincang, lajeng tossed dina vinaigrette kalawan peppers Anggang . bahan séjén kayaning bawang sarta peterseli bisa ditambahkeun upami hoyong.
Salian keur a popular sisi piring, tomat jeung Anggang cabé Salad ngajadikeun filler gede pikeun sandwich a, utamana lamun dipasangkeun kalayan meats grilled. Kadang sok disebut Markat Hzina, sarta bisa dipaké salaku pondasi a Salade Marocaine .
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 4 tomat asak, peeled, seeded na dicincang
- 2 rasana peppers héjo, peeled na dicincang
- 1 séndok finely dicincang bawang bodas (pilihan)
- 1 séndok finely dicincang dilestarikan lemon mesek (pilihan)
- 1 séndok finely dicincang peterseli
- 1/8 séndok cabé
- 1/4 séndok téh uyah
- 1/4 séndok cumin (pilihan)
- cuka 2 nepi 3 teaspoons
- minyak nabati 1 séndok
Kumaha Jieun Éta
- Tempat anu tomat, peppers héjo Anggang, bawang bodas, dilestarikan nipis, sarta peterseli dina mangkok campur kode. Panutup jeung refrigerate lamun moal porsi Salad bener jauh.
- Nalika anjeun siap ngaladénan salad, mawa ka suhu kamar ditambah asin, lada, cumin, minyak, jeung cuka. Tos atanapi aduk gently jeung geura ngawula kana piring leutik atanapi di cacah leutik.
Anjeun tiasa tuang Salad ieu kalawan séndok a, tapi éta ogé nikmat scooped up kalawan sapotong roti crusty .
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 59 |
| total Fat | 3 g |
| jenuh Fat | 0 g |
| jenuh Fat | 2 g |
| kolesterol | 0 mg |
| natrium | 9 mg |
| karbohidrat | 8 g |
| Serat dietary | 3 g |
| protéin | 2 g |