The bodas-fleshed kentang amis ( boniato ) nyaéta sakumaha serbaguna sakumaha kentang tradisional Amérika. Di Karibia, aya rupa-rupa badag kentang amis tur jalma anu salawasna nyungsi cara ngagunakeun éta. Mindeng, aranjeunna Cirian keur kentang biasa.
Dina salah sahiji usaha pikeun ngalayanan jenis béda tina piring kentang mashed. nu bodas-daging kentang amis anu dipaké pikeun nyieun spiced piring kentang mashed ieu. Ngawula ka ieu sagampil Anjeun ngalakukeunana kentang mashed biasa.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 2 pon kentang amis (bodas-fleshed)
- Uyah secukupnya
- 3 séndok mentega (asin atawa unsalted, dilebur)
- Freshly taneuh cabe hideung secukupnya
- 1/4 cangkir susu (sakabeh, haneut)
- cabé panas (rasa, minced)
- 1/4 cangkir héjo bawang (bagian bodas tur héjo, sliced)
Kumaha Jieun Éta
Mesek kentang amis, potong buah badag sarta nempatkeun kana pot. Nutupan kalayan cai jeung mawa ka kulub leuwih panas tinggi.
Nalika pot datang ka kulub a, uyah caina sarta ngantep masak nepi péso inserts gampang. Solokan tuntas.
Tambahkeun kentang lemes keur pot panas (pot sami eta ieu asak dina), tambahkeun uyah, mantega, cabé, jeung susu na mash nepi ka rata.
Usum jeung cabé panas. Campur ogé. Melu di bawang héjo.
Ngawula langsung.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 278 |
| total Fat | 9 g |
| jenuh Fat | 6 g |
| jenuh Fat | 3 g |
| kolesterol | 24 mg |
| natrium | 172 mg |
| karbohidrat | 45 g |
| Serat dietary | 7 g |
| protéin | 4 g |