Ieu pangsit saeutik nikmat anu gede pikeun pamakéan di soups na stews. Babandingan anu salah bagian mentega, hiji bagian endog (ku beurat), salah sahiji tipung bagian.
pangsit mentega anu digodog dina cai atawa kaldu, lemes sarta dipaké dina soups sakumaha garnishes. Kulub aranjeunna payun waktu jeung freeze pikeun tambahan gampang soups Anjeun.
Ngajadikeun 3 belasan pangsit leutik
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 14 sendok / 7 ons mentega (softened)
- 4 endog
- 1 3/4 cangkir tipung
- 1/2 séndok téh uyah
- 1/4 séndok
- pala
Kumaha Jieun Éta
- Krim mentega dugi lampu sarta mengembang. Tambahkeun endog, salah dina hiji waktu, ngéléhkeun sanggeus unggal tambahan. Aduk bahan garing. Refrigerate salila kira 1/2 jam.
- Bawa pot ageung cai ngan kulub. Ngagunakeun dua spoons, ngabentuk triangular ngawangun pangsit tur teundeun kana cai nu ngagolak.
- Kulub pikeun 3 nepi ka 5 menit tiap na piceun tina cai ka solokan.
Tip 1: Pikeun mantuan pangsit solokan, tempat piring leutik tibalik ka handap dina mangkok sarta nempatkeun pangsit dina eta; caina baris ngumpulkeun di handap mangkuk.
Tip 2: Ka freeze, tempat asak, tiis pangsit dina lilin-kertas dijejeran lambar cookie na freeze. Nalika beku, nempatkeun pangsit dina kantong freezer palastik jeung cabut salaku loba hawa jéntré.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 360 |
| total Fat | 33 g |
| jenuh Fat | 18 g |
| jenuh Fat | 10 g |
| kolesterol | 210 mg |
| natrium | 292 mg |
| karbohidrat | 11 g |
| Serat dietary | 1 g |
| protéin | 6 g |