Resep ieu mi Polandia kalawan poppyseeds atanapi kluski makiem z (KLOOSS-Kee z mah-kyem) nyaeta salah sahiji masakan tradisional dilayanan pikeun wigilia atanapi Natal Hawa dinner. resep variasina dumasar wewengkon. Sababaraha nambahkeun mété, candied mesek jeruk, atawa kismis nalika janten kluski z makiem i rodzynkami (rraw-jin-kah-mee). kulawarga modern maké dibeuli mi endog jeung poppyseed keusikan, tapi loba kénéh nyieun kluski sorangan jeung grind siki poppy sorangan. Piring téh mindeng a diganti pikeun kutia . Sikina poppy anu salawasna hadir lantaran ngagambarkeun kabeungharan dina taun datang.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 1/2 siki pound poppy
- susu 1 1/2 gelas
- 1/2 ka 1 cup madu
- 3 gelas asak endog mie (nganggo rubak pilihan), diteundeun haneut
- 2 sendok mantega
- Pilihan: 1/2 kismis cangkir
- Pilihan: 1/2 cangkir dicincang almond
- Pilihan: 1 séndok dicincang candied mesek jeruk
Kumaha Jieun Éta
- Dina panci badag, mawa siki poppy na susu ka kulub a. Panutup na hayu nangtung pikeun 12 jam.
- Nempatkeun siki poppy dina tabung ka solokan kaluar cairan nanaon.
- Grind siki poppy dua kali.
- Campur siki taneuh poppy kalayan madu, kismis, kacangan sarta jeruk mesek, upami ngagunakeun. Mindahkeun kana panci sarta panas liwat.
- Ngagabungkeun haneut mi endog kalawan 2 sendok mentega jeung campuran cikal poppy. Ngawula ka panas salaku piring samping atawa dessert.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 598 |
| total Fat | 29 g |
| jenuh Fat | 6 g |
| jenuh Fat | 9 g |
| kolesterol | 16 mg |
| natrium | 228 mg |
| karbohidrat | 78 g |
| Serat dietary | 10 g |
| protéin | 14 g |