Di dieu téh variasi Margarita kalawan loba karakter. Mangrupakeun kombinasi antara cabé bungbu sarta nanas amis-tart ampir salawasna hiji alus tur jeung saayana balik deui, anu profil rasa janten delightfully kompléks. jeruk nu geus dipaké pikeun meungkeut ieu compliments kontras jeung penting pisan keur nyieun nu inuman pangalusna. Éta pisan sababna naha jus jeruk seger jeung rasa lemes tina Cointreau anu husus disebutna keur di dieu.
Lamun rasa nu diteundeun dina kasaimbangan ieu mangrupa cocktail rongkah. Sanajan kitu, eta bisa kalayan gampang jadi mawa musibah lamun jadi overzealous kalayan salah sahiji bahan. Ieu hal penting nalika maké saos panas; nambahkeun eta lalaunan.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 1 1/2 ons
- saayana pérak
- 3/4 ounce
- jeruk liqueur (Cointreau)
- 3/4 ounce
- jus jeruk (tawar)
- 2 ons
- jus nanas
- Dash of saos habanero Tabasco
- Garnish: nanas nyiksikan
Kumaha Jieun Éta
- Ngagabungkeun bahan dina shaker cocktail ngeusi és.
- Ngocok vigorously .
- Galur kana hiji és-kaeusi sagelas .
- Garnish kalawan nyiksikan nanas.
Resep kahadean tina Cointreau
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 215 |
| total Fat | 5 g |
| jenuh Fat | 2 g |
| jenuh Fat | 2 g |
| kolesterol | 38 mg |
| natrium | 46 mg |
| karbohidrat | 24 g |
| Serat dietary | 3 g |
| protéin | 13 g |