Saos Spanyol mangrupakeun saos tomat lada nu dijieun jeung bawang sautéed, peppers héjo, suung jeung bawang bodas. Ieu hébat sareng hayam, daging pedet, babi na seafood.
Catetan: resep ieu nyaéta panggero pikeun 2 gelas tina saos tomat Palasik , nu salah sahiji tina lima disebut saos indung sahiji kasenian kuliner. Anjeun gantina bisa make 2 gelas saos tomat pasta dasar , nu leuwih gampang pikeun nyieun, tapi teu jadi flavorful.
Lamun hayang meunang nu pangalusna tina duanana alam, nambah tulang ham kana saos pasta dasar bari eta simmers, teras cabut balung sateuacan Anjeun puree eta. Anjeun malah bisa simmer hiji tulang ham dina asin tina toples a, ngan méré eta sabagian langkung jero ku rasa.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 2 gelas tomat asin
- 1/2 cangkir suung (sliced)
- 1/2 cangkir bawang (dicincang)
- 1/4 cangkir héjo cabe (diced)
- 1 cengkeh bawang bodas (minced)
- 1 dash
- Uyah halal (rasa)
- 1 dash cabe hideung (rasa)
- 1 dash saos Tabasco (rasa)
Kumaha Jieun Éta
- Dina panci beurat-bottomed, tumis bawang, cabe héjo sarta bawang bodas dugi bawang anu tembus, ngeunaan 5 menit.
- Nambah suung jeung neruskeun tumis dugi ka suung anu lemes.
- Nambah saos tomat, mawa ka simmer a jeung masak pikeun ngeunaan 5 menit.
- Usum jeung asin, lada, tur Tabasco sarta ngalayanan katuhu jauh.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 47 |
| total Fat | 0 g |
| jenuh Fat | 0 g |
| jenuh Fat | 0 g |
| kolesterol | 0 mg |
| natrium | 51 mg |
| karbohidrat | 10 g |
| Serat dietary | 2 g |
| protéin | 2 g |