Ieu tim resep gampang engkol jeung tomat stewed jeung bawang pikeun slow piring samping cooker nikmat na fuss-gratis. Tomat sup sapanjang jeung tomat stewed ngajadikeun saos nice kalawan kol, jeung bawang sarta seledri uyah nambahan rasa.
Ngawula ka piring engkol gampang ieu sapanjang ku daging atawa entree hayam.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 2 kaléng (14.5 ons tiap) tomat stewed
- 1 tiasa (10 3/4 ons) sup tomat condensed
- 1 engkol sirah sedeng , coarsely dicincang
- 1 bawang sedeng, sliced
- 1/2 séndok téh uyah seledri
- 1/4 séndok cabe hideung taneuh
Kumaha Jieun Éta
- Ngagabungkeun kabéh bahan dina crockpot nu; aduk nepi nyampur bahan.
- Panutup jeung masak di low pikeun 6 ka 8 jam, atawa dugi engkol nya lembut.
Anjeun bisa ogé kawas
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 151 |
| total Fat | 5 g |
| jenuh Fat | 2 g |
| jenuh Fat | 2 g |
| kolesterol | 34 mg |
| natrium | 213 mg |
| karbohidrat | 15 g |
| Serat dietary | 5 g |
| protéin | 14 g |