Hiji pulas ilahar dina hiji favorit heubeul. Omat na cilantro ngabentuk basa jeung bit saeutik tina pelem amis buleud kaluar Salsa unik ieu.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 1 cup tomat (seeded asak, coarsely dicincang)
- 1 cup pelem (diced)
- 1/2 cangkir cilantro (finely diced)
- 1/2 cangkir bawang (beureum, finely diced)
- bawang bodas bubuk 1 TSP
- 1/2 séndok téh uyah (make deui lamun diperlukeun)
- 1/2 séndok cabe hideung
- 1 cabe lada (Serrano, seeded na urat dihapus, finely diced)
Kumaha Jieun Éta
- Campur kabéh bahan jeung refrigerate sapeuting pikeun ningkatkeun pidangan rasa.
- Ngawula kalawan chip tortilla atawa dina punclut carnitas.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 42 |
| total Fat | 0 g |
| jenuh Fat | 0 g |
| jenuh Fat | 0 g |
| kolesterol | 0 mg |
| natrium | 233 mg |
| karbohidrat | 10 g |
| Serat dietary | 2 g |
| protéin | 2 g |