Ieu Palasik Carolina Style Barbecue asin. Ilaharna, dilayanan on babi smoked (dina tabél),, saos dumasar cuka ipis ieu boga ton rasa. Anjeun oge bisa make saos ieu kalawan hayam ditarik.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 1 1/2 cangkir / 360 cuka cider ml
- 1/2 cangkir / 120 ml saos tomat
- 1/2 cangkir / 120 ml cai
- 1 séndok / 15 ml gula
- 1 séndok / 5 ml uyah
- 1/4 séndok / 1,25 ml flakes cabe beureum
Kumaha Jieun Éta
1. Tempat kabéh bahan dina panci sedeng jeung simmer leuwih panas low pikeun 8-10 menit, aduk aya kalana.
2. Angkat asin ti panas sarta ngantep niiskeun sagemblengna (kira-kira 30 menit) saméméh ngagunakeun. Kuring nganjurkeun nyieun ieu sapoé payun salaku ieu bakal masihan rasa kasempetan pikeun bener ngagabungkeun.
3. Store dina wadahna kedap hawa dina kulkas nepi ka 1 minggu sanggeus persiapan. Haneut rada di gelombang mikro (kira-kira 30 detik kapayun) sateuacan porsi.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 41 |
| total Fat | 0 g |
| jenuh Fat | 0 g |
| jenuh Fat | 0 g |
| kolesterol | 0 mg |
| natrium | 572 mg |
| karbohidrat | 8 g |
| Serat dietary | 0 g |
| protéin | 0 g |