Saos Portugis nyaéta saos tomat hearty dijieun jeung bawang sautéed, bawang bodas, concassé tomat jeung peterseli.
Tomat concassé (dibaca "conk-a-Ucapkeun") mangrupakeun istilah kuliner fancy pikeun ngajelaskeun tomat nu geus peeled, seeded sarta kasarna dicincang. Di dieu hiji demo on kumaha carana sangkan concassé tomat .
Catetan: resep ieu nyaéta panggero pikeun 1 quart tina saos tomat Palasik , nu salah sahiji tina lima disebut saos indung sahiji kasenian kuliner. Anjeun gantina bisa ngagunakeun 1 quart tina saos tomat pasta dasar , nu leuwih gampang pikeun nyieun.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 1 quart tina saos tomat
- 3/4 cangkir bawang (finely dicincang)
- 2 gelas tomat concassé
- 1 cengkeh bawang bodas (minced)
- 1/4 cangkir peterseli (dicincang)
- dash uyah halal (rasa)
- dash cabe (rasa)
Kumaha Jieun Éta
- Dina panci beurat-bottomed, tumis bawang dugi aranjeunna nuju tembus, ngeunaan 5 menit.
- Tambahkeun tomat jeung bawang bodas sarta neruskeun tumis dugi tomat téh lemes, kira 10 menit.
- Nambah saos tomat, mawa ka simmer a jeung ngurangan salila kira 10 menit.
- Usum jeung uyah jeung cabé sarta ngalayanan katuhu jauh.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 48 |
| total Fat | 0 g |
| jenuh Fat | 0 g |
| jenuh Fat | 0 g |
| kolesterol | 0 mg |
| natrium | 31 mg |
| karbohidrat | 11 g |
| Serat dietary | 2 g |
| protéin | 2 g |