Cheddar na Bacon Roti téh roti gurih jeung rada hearty nu bisa nambahan saeutik hal husus keur hidangan Anjeun. Di dieu nyaeta resep pikeun roti versi mesin, jadi roti anjeun henteu ngan lezat tapi gampang nyieun.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 1 1/3 gelas cai
- 2 sendok minyak nabati
- 1 1/4 séndok téh uyah
- 2 sendok tambah 1 1/2 teaspoons gula
- 4 cangkir tipung roti
- susu garing 3 séndok nonfat
- 2 teaspoons
- ragi aktif garing
- 2 gelas cheddar kéju (atawa Swiss kéju, shreddied)
- 8 keureut
- Bacon (crumbled atanapi 3 séndok Bacon bit)
Kumaha Jieun Éta
- Tempat bahan dina roti pan dina urutan didaptarkeun atawa nurutkeun arah produsén urang.
- The kéju cheddar na Bacon nu ditambahkeun dina buah jeung nut sinyal. Gumantung kana mesin anjeun ieu bisa jadi mana ti 30 nepi ka 40 menit kana siklus nu.
resep Tips
- Inget, lamun nambahkeun ragi panungtungan, nyieun ogé leutik sareng jari Anjeun pikeun nempatkeun ragi. Ieu bakal nanggungkeun ka kantor asuransi timing ditangtoskeun tina réaksi ragi.
- roti ieu diolah dina siklus (Standar) Dasar atawa nurutkeun arah produsén urang. (Catetan: Kuring geus rengse eta dina Rapid Daur, tapi kéju sarta Bacon eta tos rengse dilebetkeun kana roti nu Anjeun masih meunang rasa hébat, tapi tékstur nice geus musna..
- Katara atanapi Bacon nyata bit bisa dipaké. Éta bisa kapanggih di bagian Salad ganti baju tina toko grocery. Lamun make nyata Bacon bit, make 1/2 cangkir.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 366 |
| total Fat | 21 g |
| jenuh Fat | 10 g |
| jenuh Fat | 7 g |
| kolesterol | 51 mg |
| natrium | 1.005 mg |
| karbohidrat | 23 g |
| Serat dietary | 1 g |
| protéin | 21 g |