A variasi basajan tina Gin populér sarta obat kuat , resep ieu brings nu rasa amis tina strawberries seger kana racikanana na eta sampurna lamun nu berries aya dina hiji mangsa.
Strawberry teh ditambahkeun via housemade sirop basajan gancang jeung gampang nu butuh ngan sababaraha strawberries seger, ku kituna nyaéta pamakéan sampurna pikeun jelema sababaraha berries panungtungan nu linger dina kulkas. sirop nyokot ngan sababaraha jam sangkan tur paling anu aya cooling waktos, nu ngajadikeun ieu proyék hébat nyiapkeun isuk-isuk dina raraga boga cocktail soré hébat.
Bari Anjeun bisa make ampir Gin sagala di resep ieu, abdi bakal nyarankeun salah sahiji jalma anu teu boga profil juniper-beurat. Hendrick urang , G'Vine , sarta Aviation bakal jadi pilihan luhureun abdi kusabab torek jeung unik rasa maranéhanana yén masangkeun sampurna jeung strawberries amis.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 1 1/2 ons
- Gin
- 1/2 ounce
- jus jeruk seger
- 1/2 ounce
- sirop strawberry seger
- dash tina
- bitters jeruk
- 1 botol
- cai obat kuat
- Garnish: strawberry seger
Kumaha Jieun Éta
- Tuang nu Gin jeung bungbuahan kana gelas highball ngeusi és .
- Aduk ogé .
- Eusian ku cai obat kuat.
- Garnish ku strawberry seger.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 303 |
| total Fat | 0 g |
| jenuh Fat | 0 g |
| jenuh Fat | 0 g |
| kolesterol | 0 mg |
| natrium | 61 mg |
| karbohidrat | 51 g |
| Serat dietary | 2 g |
| protéin | 1 g |