resep supa boneka ieu nikmat nyimpang tina heubeul sarua heubeul sarua jeung nelepon pikeun clams, bawang bodas, crumbs roti na seasonings dasar anu sarua. Wah sémah anjeun kalawan rasa anyar.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 2 pon suung sedeng (kira 3 belasan)
- 1 tiasa (6,5 ons) clams minced
- 1/2 cangkir mantega
- 1 cengkeh bawang bodas (finely minced)
- 1/2 crumbs cup roti
- 1/4 cangkir peterseli (seger, dicincang)
- 3/4 séndok téh uyah
- 1/4 séndok cabe hideung
Kumaha Jieun Éta
- Dipiceun batang ti suung; mince batang sarta sisihkan. Teundeun caps supa dina rak enteng oiled di broiling pan rounded sisi handap. Sisihkan.
- Solokan clams, reserving cair.
- Dina skillet badag leuwih panas sedeng, ngalembereh mentega.
- Sikat sababaraha mentega kana caps supa.
- Dina sésana mantega dina skillet, simmer, bawang bodas, sarta cairan ditangtayungan nu minced batang ti clams dugi supa batang anu lembut, ngeunaan 4 nepi ka 6 menit.
- Aduk clams sarta bahan sésana. Sendok campuran kerang kana caps supa.
- Mindahkeun pan kana oven na broil suung keur 7 nepi ka 9 menit, atawa dugi suung anu lembut jeung isina eta browned.
Anjeun bisa ogé kawas
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 45 |
| total Fat | 3 g |
| jenuh Fat | 2 g |
| jenuh Fat | 1 g |
| kolesterol | 8 mg |
| natrium | 97 mg |
| karbohidrat | 4 g |
| Serat dietary | 1 g |
| protéin | 2 g |