Pikeun rasa sabenerna Provence, resep tapenade Palasik ieu mangrupa zaitun sumebar mildly seasoned, nya éta panggampangna tur paling serbaguna piring nyieun. Butuh ukur lima menit sangkan sarta tradisional dilayanan on keureut baguette atawa kalayan crudités. Saluareun éta roti jeung sayuran porsi bongbolongan, éta luscious nalika dipanggang ku hayam, layered kana tartines, sarta tossed kalawan seger, pasta panas, kawas malaikat bulu.
resep tapenade Hal ieu ngajadikeun kira 1 1/2 cangkir sumebar zaitun.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 1 1/2 cangkir diadu olives hideung
- 1/3 cangkir minyak zaitun
- 1 séndok jeruk nipis seger
- 1/4 séndok lemon seger zest
- 1 séndok lemes capers
- 2 cengkéh bodas
- 3 canned, Gurame teri dibungkus minyak-
- 1 séndok thyme seger, atawa 1/2 séndok garing thyme
- 1/8 séndok cabe hideung taneuh coarsely
- keureut Baguette atawa sayuran keur porsi
Kumaha Jieun Éta
- Tempat anu olives, minyak zaitun, jeruk nipis, lemon zest, capers lemes, bawang bodas, anchovies, thyme, sarta cabe hideung dina processor dahareun.
- Prosés dugi kabéh bahan anu finely dicincang, tapi henteu sagemblengna pureed.
- Ngawula ka sumebarna zaitun on keureut baguette atawa kalayan crudités seger.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 119 |
| total Fat | 10 g |
| jenuh Fat | 1 g |
| jenuh Fat | 7 g |
| kolesterol | 5 mg |
| natrium | 178 mg |
| karbohidrat | 6 g |
| Serat dietary | 1 g |
| protéin | 3 g |