A resep sup béas turki keur crockpot, kalawan tomat, wortel, seledri, jagong, jeung asak turki marengan Bacon jeung seasonings.
Tempo ogé
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 4 cangkir turki kaldu (atawa hayam)
- 2 nepi ka 4 keureut
- asak Bacon (diced)
- 2 14.5-ounce kaléng tomat (diced, undrained)
- 1/2 cangkir wortel (diced atanapi matchstick)
- 1/2 cangkir seledri (dicincang)
- 1/2 cangkir bawang (dicincang)
- béas 1/4 cangkir
- 1/2 séndok téh uyah (atawa kirang upami ngagunakeun dibeuli kaldu)
- 1/2 cangkir jagung (beku)
- 1 nepi ka 2 gelas turki (diced, masak)
Kumaha Jieun Éta
- Dina crockpot atanapi cooker slow , ngagabungkeun turki kaldu kalawan Bacon diced, tomat, wortel, seledri, bawang, béas, jeung uyah.
- Panutup jeung masak di low pikeun 6 nepi ka 7 jam.
- Tambahkeun kernels jagong jeung kalkun diced; nutupan jeung masak hiji tambahan 45 menit 1 jam.
Anjeun bisa ogé kawas
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 1353 |
| total Fat | 55 g |
| jenuh Fat | 15 g |
| jenuh Fat | 19 g |
| kolesterol | 561 mg |
| natrium | 941 mg |
| karbohidrat | 33 g |
| Serat dietary | 4 g |
| protéin | 173 g |