Wortel Jahé Sup Ieu gampang, nikmat, tur keusikan, utamana lamun nganggo almond, nu thicken na enrich sop. Hayu urang dumasar kana hiji sup nini kuring sakali maréntahkeun lajeng dijieun kuring secukupnya nepi ngabejaan nya naon di jerona. Almond, abdi ngawartoskeun nya. Taya, manéhna maksa. Tapi almond dinya éta, sarta aranjeunna ditambahkeun salaku loba rasa jeung tékstur jeung mangkok nu sakumaha maranéhna ngalakukeun resep ieu.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 1 1/2 pon
- wortel
- 1 séndok mentega (atawa minyak zaitun)
- 1 bawang konéng badag (dicincang)
- 1 séndok grated jahé seger (atawa 1 séndok taneuh jahé)
- 2 cengkéh bawang bodas (minced)
- 4 cangkir
- kaldu hayam (atawa sayur kaldu)
- almond 3 séndok slivered: pilihan
- jeruk nipis 1 séndok
Kumaha Jieun Éta
- Scrub jeung rendang wortel.
- Haneut minyak dina pot ageung leuwih sedeng luhur panas. Nambah bawang, bawang bodas, sarta jahé jeung masak, aduk, dugi bawang anu lemes, ngeunaan 3 menit.
- Tambahkeun kaldu jeung wortel jeung mawa ka kulub a. Handap panas sarta simmer dugi wortel mangrupakeun lembut, kira 25 menit.
- almond Whirl na sup dina Blénder atawa kadaharan processor nepi ka rata, atawa nyampur sareng Blénder leungeun-ngayakeun dina pot.
- Aduk jeruk nipis sarta ngawula ka panas. Garnish kalawan bumbu dicincang atanapi cabe hideung Freshly taneuh, lamun anjeun resep.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 226 |
| total Fat | 8 g |
| jenuh Fat | 1 g |
| jenuh Fat | 5 g |
| kolesterol | 0 mg |
| natrium | 843 mg |
| karbohidrat | 34 g |
| Serat dietary | 7 g |
| protéin | 9 g |