Mecut up sumebar rusuh pikeun appetizers atanapi sandwiches maké canned hayam , krim kéju , sarta ranch ganti baju. Ngarasa Luncat ka ngagantikeun dicincang hayam rotisserie atanapi albacore tuna keur hayam canned salaku parobahan Pace.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 3 ons (block leutik) krim kéju (na STP)
- 1/2 cangkir ranch Salad ganti baju
- 1 séndok Dijon mustard
- 1 (12,5 ons) bisa hayam (lemes, tingali Catetan)
- 1/4 cangkir bawang amis (minced)
- 1/4 cangkir rasana cabe beureum (minced; jarred anu halus)
- 1-1 / 2 sendok amis acar relish
- Dash uyah halal
- Dash cabe hideung Freshly taneuh (rasa)
- 2 pikeun 3 pakait haseup cair (pilihan)
- 1 séndok chives (dicincang)
- 2 sendok peterseli (minced, pikeun garnish)
Kumaha Jieun Éta
Whisk babarengan krim kéju , ranch ganti baju, tur Dijon mustard nepi ka rata.
Mash hayam ku garpu dina mangkok sedeng nepika abon. Tambahkeun campuran ganti baju, bawang amis , peppers beureum Anggang, sarta relish. Aduk nepi ka ngagabungkeun. Rasa jeung nambahkeun asin, lada, jeung haseup cair, lamun maké. Melu di chives . Sprinkle kalawan peterseli dicincang.
Refrigerate 1 jam atanapi sapeuting pikeun ngidinan rasa ka meld.
Paké salaku sumebar dina Crackers atawa salaku sumebar sandwich.
Catetan: Ngarasa Luncat ka ngagantikeun dicincang hayam rotisserie atanapi albacore tuna keur hayam canned.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 174 |
| total Fat | 10 g |
| jenuh Fat | 4 g |
| jenuh Fat | 3 g |
| kolesterol | 48 mg |
| natrium | 125 mg |
| karbohidrat | 8 g |
| Serat dietary | 1 g |
| protéin | 13 g |