Kombinasi ieu sliced zucchini, peppers, jeung tomat ieu topped kalawan abon kéju cheddar na dipanggang kana kasampurnaan.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 2 zucchini sedeng, unpeeled, sliced dina 1 / keureut 4 inci
- 1 bawang sedeng, thinly sliced
- 1 bel cabé héjo, sliced
- 1/2 bel cabe beureum, sliced
- 2 tomat, sliced
- uyah jeung cabé, secukupnya
- bubuk bawang bodas, secukupnya
- Basil na oregano, ngeunaan 1/4 séndok unggal
- 6 ons abon Cheddar kéju
Kumaha Jieun Éta
Preheat oven ka 350 °. Mentega a 2-quart casserole.
Susun keureut zucchini di casserole. Top kalawan keureut bawang, keureut cabé héjo jeung beureum, keureut tomat, lajeng Sprinkle kalawan bumbu.
Sprinkle nu kéju abon leuwih sagala.
Panggang pikeun 50 ka 60 menit.
Anjeun bisa ogé kawas
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 155 |
| total Fat | 10 g |
| jenuh Fat | 5 g |
| jenuh Fat | 3 g |
| kolesterol | 28 mg |
| natrium | 243 mg |
| karbohidrat | 9 g |
| Serat dietary | 2 g |
| protéin | 8 g |