Ieu barbecue garing rub bungbu campuran ti réstoran Texas populér nyaéta hébat dina steaks grilled. campuran ieu bakal cukup keur 6 steaks. resep gampang dikalikeun sangkan anjeun tiasa ngadamel up a tumpak tetep dina leungeun. Nyimpen eta dina tiis, tempat poék dina sagelas disegel botol nepi ka 1 bulan.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 2 sendok paprika
- 1/2 séndok téh kari bubuk
- 1 séndok cabe bubuk
- 1/2 séndok mustard garing
- 1 séndok taneuh coriander
- 1/2 séndok cabe hideung
- Gula 1 séndok
- 1/2 séndok téh garing daun thyme
- 1 séndok uyah
- 1/2 séndok rawit cabé
- 1 séndok
- taneuh cumin
Kumaha Jieun Éta
Campur paprika , kari bubuk, bubuk cabe, mustard garing , coriander , lada, gula, thyme , uyah , rawit, sarta cumin babarengan. Rub on motong sapi kayaning T-tulang, tenderloin, sirloin luhur sarta loin luhur (strip). Grill atanapi broil 3 nepi ka 4 inci ti panas 10 ka 13 menit pikeun sedeng-langka.
Resep Sumber: Dean fearing, Chef, The Mansion on Turtle Creek, Dallas, TX
Reprinted kalawan idin.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 20 |
| total Fat | 1 g |
| jenuh Fat | 0 g |
| jenuh Fat | 0 g |
| kolesterol | 0 mg |
| natrium | 46 mg |
| karbohidrat | 4 g |
| Serat dietary | 2 g |
| protéin | 1 g |