Salad basajan ieu boga creaminess kejutan tina potongan alpukat euyeub jeung pulas seger bumbu. Nganggo pangalusna cuka balsamic anjeun tiasa manggihan; bener teu pangaruh hasil ahir. Ngalayanan Salad kalawan Lobster Bisque pikeun dahar beurang impressive atanapi dinner.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 1 tomat cup céri (ngurangan)
- 1 séndok chives (seger, dicincang)
- 1 1/3 cangkir alpukat (dicincang)
- 3 gelas romaine hate (dicincang)
- 2 teaspoons peterseli (dicincang)
- 1 séndok Dill nalungtik (dicincang)
- cuka Drizzle balsamic (rasa)
- Drizzle tambahan minyak parawan zaitun (rasa)
Kumaha Jieun Éta
- Tos babarengan kabéh bahan jeung drizzle kalawan jumlah dipikahoyong cuka balsamic jeung minyak zaitun.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 131 |
| total Fat | 11 g |
| jenuh Fat | 2 g |
| jenuh Fat | 7 g |
| kolesterol | 0 mg |
| natrium | 11 mg |
| karbohidrat | 10 g |
| Serat dietary | 6 g |
| protéin | 3 g |