Unggul ieu ti réstoran Florida populér ngagabungkeun apu,, bawang beureum , sarta kacang pinus . Hal ieu diasah jeung nu bisa dijieun nepi ka 1 minggu sateuacanna.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 1 sirah bibb apu (ngeunaan 8 ons total), dikumbah jeung garing ogé
- 1/2 sirah daun beureum apu (ngeunaan 6 ons total), dikumbah jeung garing ogé
- 3/4 cangkir Charley urang yuyu buah prambus-maple ganti baju (resep link di handap)
- 1/4 cangkir crumbled kéju bulao
- 12 cingcin bawang beureum, tiap ngeunaan 1/4 inci kandel
- 3 séndok pinus mété, toasted (tingali Catetan)
Kumaha Jieun Éta
Luh daun saladah ku leungeun kana lembar ngeunaan kacamatan-ukuran jeung Tos kalayan dina mangkok badag. Ngabagi apu merata diantara 6 pelat chilled na luhureun unggal kalawan, bawang beureum cingcin, sarta kacang pinus .
Per porsi: 223 kalori, 69 persén kalori ti lemak, 4 gram protéin, 16 gram karbohidrat, 2 gram total serat, 17 gram total gajih, 4 miligram kolésterol, 143 miligram natrium
Pikeun kacangan pinus roti bakar: Sumebar dina lapisan tunggal dina pan pai jeung manggang dina 350 derajat ngeunaan 8 menit.
Pikeun variasi a, réstoran nunjukkeun ngaganti dicincang toasted walnuts keur kacangan pinus.
•
Resep Sumber: Charley urang yuyu, Fort Lauderdale, FL
Reprinted kalawan idin.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 194 |
| total Fat | 5 g |
| jenuh Fat | 1 g |
| jenuh Fat | 1 g |
| kolesterol | 16 mg |
| natrium | 192 mg |
| karbohidrat | 30 g |
| Serat dietary | 6 g |
| protéin | 9 g |