Ngawula ka gampang, sup hearty ieu kursus heula atawa piring utama jeung Salad a.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- minyak nabati 1 séndok
- 1/2 cangkir bawang (dicincang)
- 1/2 pound taneuh sapi (lean)
- 2 cengkéh bawang bodas (minced)
- 1 tiasa / 4 ons Chili héjo (dicincang)
- 1/2 beureum bel cabe (sliced)
- 4 sendok tipung
- 1 tiasa / 14 1/2 ons tomat (diced)
- 2 1/2 gelas sapi kaldu
- 1 nepi ka 2 gelas kacang ginjal (asak atawa canned; lemes tur rinsed)
- 2 sendok peterseli (seger, dicincang)
- uyah secukupnya
- cabe hideung mun rasa
Kumaha Jieun Éta
- Dina oven Walanda atawa pot ageung, minyak panas leuwih panas sedeng. Tambahkeun bawang jeung taneuh sapi jeung masak, aduk salila kira 5 menit dugi sapi anu browned.
- Tambahkeun bawang bodas, bel cabé, dicincang Chili cabé héjo, sarta tipung lajeng aduk nepi nyampur.
- Cook, aduk pikeun 1 menit. Aduk tomat sarta kaldu. Bawa ka kulub a. Aduk kacang jeung usum kalawan uyah jeung cabé rasa. Simmer keur 15 nepi ka 20 menit.
- Sprinkle kalawan peterseli dicincang seger jeung ngawula kalawan cornbread atanapi crusty roti Perancis atanapi Italia.
Sup patali Resep
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 618 |
| total Fat | 15 g |
| jenuh Fat | 4 g |
| jenuh Fat | 7 g |
| kolesterol | 50 mg |
| natrium | 988 mg |
| karbohidrat | 83 g |
| Serat dietary | 19 g |
| protéin | 40 g |