Coklat mousse teh quintessential dessert Perancis romantis.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 2 gelas krim beurat
- 4 yolks endog
- 3 séndok gula
- ekstrak vanili 1 séndok
- 7 ons coklat bittersweet (dilebur sarta diteundeun lukewarm)
Kumaha Jieun Éta
- Panas 2/3 cangkir krim dina panci leutik nepika ngan dimimitian pikeun uap.
- Dina mangkok misah , whisk babarengan yolks endog jeung gula, lajeng nambahkeun ½ krim panas, whisking terus, dugi campuran ieu tuntas digabungkeun.
- Tambahkeun endog-krim adun haneut deui kana krim panas dina panci jeung masak leuwih panas low, aduk terus, dugi campuran ngahontal 165 F dina thermometer bonbon digital.
- Angkat ti panas sarta aduk di ekstrak vanili sarta dilebur coklat. Chill nu custard coklat tuntas.
- Darso sésana 1 1/3 cangkir krim dina mangkok misah dugi puncak kaku ngabentuk.
- Tuntas aduk ½ gelas tina krim dikocok kana custard coklat chilled, lajeng gently melu di krim sésana.
- The coklat mousse geus siap lamun custard coklat geus tuntas dilebetkeun kana krim dikocok, sarta henteu marbling nempokeun.
- Ngawula ka chilled.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 818 |
| total Fat | 69 g |
| jenuh Fat | 41 g |
| jenuh Fat | 19 g |
| kolesterol | 345 mg |
| natrium | 122 mg |
| karbohidrat | 37 g |
| Serat dietary | 5 g |
| protéin | 15 g |