Mashed kentang amis mangrupakeun nikmat tur merlukeun pisan saeutik karya. Kentang amis anu asak, peeled, lajeng mashed kalawan sababaraha mentega, sirop maple, sarta susu. Tambahkeun sababaraha kayu manis lamun dipilampah.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 3 nepi ka 4
- sedeng kentang amis , ngeunaan 2 pon
- 1/4 séndok téh uyah
- 2 sendok mantega
- 2 sendok
- sirop maple
- Kayu manis , secukupnya
- 3 nepi ka 4 sendok
- satengah na-satengah atawa susu
Kumaha Jieun Éta
- Masak kentang amis dina cai nu ngagolak dugi lembut. Hayu niiskeun rada; mesek jeung mindahkeun kana mangkok badag.
- Mash kentang amis kalawan uyah, mantega, jeung sirop maple.
- Tambahkeun kayu manis secukupnya lajeng neruskeun mash jeung susu atanapi satengah na-satengah ka konsistensi dipikahoyong.
Anjeun bisa ogé kawas
Sakabeh Kentang dipanggang Sweet
Langkung Resep Kentang Sweet
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 190 |
| total Fat | 5 g |
| jenuh Fat | 3 g |
| jenuh Fat | 1 g |
| kolesterol | 13 mg |
| natrium | 66 mg |
| karbohidrat | 35 g |
| Serat dietary | 4 g |
| protéin | 3 g |