Ogé disebut Drambuie Margarita, ieu téh béda Margarita , nu saurang téh nuhun rongkah hiji bahan. Yén elixir magic teh liqueur Scotch, Drambuie, sarta eta moal bisa dipasangkeun kalayan sagala liqueur jeruk heubeul sangkan eta disarankeun pikeun buka jeung basis cognac Grand Marnier atawa luhur-tungtung triple detik kayaning Cointreau atanapi Combier.
Kalayan sakabéh ieu tambahan kelas tinggi ka rata Margarita, salah hijina bisa ngaharepkeun yén hiji saayana mirah bakal mawa eta kabeh balik ka handap. Ulah predicament hanjelu ieu manggihan hiji Blanco nice, atawa hadé acan reposado, sarta anjeun bakal hatur diri jeung beunghar, yuswa hasilna.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 2 ons
- Blanco saayana
- 1/2 ounce
- Grand Marnier (atawa
- detik triple )
- 1/2 ounce
- Drambuie
- 1
- jeruk (jus)
- garnish:
- jeruk ngaganjel
- Pilihan: uyah pikeun kaca pasisian
Kumaha Jieun Éta
- Tuang kabéh bahan dina shaker kalawan és.
- Ngocok jeung tuang kana Margarita atanapi sagelas highball rimmed kalawan uyah .
- Garnish ku ngaganjel kapur.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 136 |
| total Fat | 2 g |
| jenuh Fat | 0 g |
| jenuh Fat | 1 g |
| kolesterol | 0 mg |
| natrium | 341 mg |
| karbohidrat | 28 g |
| Serat dietary | 8 g |
| protéin | 10 g |