Hiji piring pasta gampang nu teu beurat teuing tapi masih pinuh di rasa. Resep ieu nyaéta panggero on rempah Méksiko kawas cumin , bubuk cabe , sarta kéju seukeut ka mingle jeung udang seger jeung sliced cabé.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 2 sendok minyak zaitun
- 1 pound udang, peeled na deveined
- 3 peppers bel, sliced
- 1 bawang daun, sliced
- 1 séndok cumin
- 1 séndok cabe bubuk
- 12 ons asak pasta tina milih anjeun
- 1 cup abon kéju (cabé jack, cheddar sarta taco nyampur sadayana damel ogé)
Kumaha Jieun Éta
- Panas minyak dina pot ageung atanapi skillet leuwih panas tinggi sedeng
- Tambahkeun udang jeung masak nepi pink nambahkeun sababaraha uyah jeung cabé rasa. Leupaskeun hurang ti loyang ku séndok slotted na sisihkan.
- Nambah bawang, peppers, cumin, sarta cabe bubuk ka pan sami. Tambahkeun deui minyak jadi diperlukeun. Jeung masak dugi bawang sarta peppers anu lemes.
- Nambah pasta, kéju, masak udang, uyah jeung cabé secukupnya sarta aduk nepi ka ngagabungkeun merata sarta ngalembereh kéju anu.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 453 |
| total Fat | 13 g |
| jenuh Fat | 5 g |
| jenuh Fat | 6 g |
| kolesterol | 172 mg |
| natrium | 570 mg |
| karbohidrat | 51 g |
| Serat dietary | 4 g |
| protéin | 32 g |