appetizer kielbasa Ieu super gampang nyiapkeun jeung masak. Ngawula ka haneut ti cooker slow. Paké mustard lada di resep atanapi nganggo Dijon favorit anjeun atanapi mustard coklat.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 2 pon
- kielbasa (sosis Polandia)
- 1 (18 oz) jelly jar apal
- 1 (9 oz) jar disiapkeun mustard
Kumaha Jieun Éta
- Nyiksikan kielbasa 1/2 inci kandel.
- Campur jelly na mustard di slow cooker / Crock Pot. Tambahkeun sliced Kielbasa tur gaul dugi daging katutupan.
- Atur cooker slow / Crock Pot on low masak salila 2 jam na tetep di low bari porsi.
- Aduk unggal 20 nepi ka 30 menit.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 230 |
| total Fat | 19 g |
| jenuh Fat | 6 g |
| jenuh Fat | 8 g |
| kolesterol | 44 mg |
| natrium | 826 mg |
| karbohidrat | 9 g |
| Serat dietary | 1 g |
| protéin | 8 g |