Frying nepi sababaraha babi uyah teh hambalan kahiji penting dina nyieun Palasik seafood atanapi jagong chowders. babi uyah homemade Ieu leuwih flavorful ti versi toko-meuli, sarta éta pisan basajan tur murah nyieun.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 2 1/2 pon beuteung boneless babi (potong keureut kandel 1/2 inci)
- 10 ons. halal atawa lianna non-iodized uyah
- 1/3 cangkir granulated gula
- 1 bawang
Kumaha Jieun Éta
- Ngagabungkeun uyah sarta gula.
- Rub nu keureut beuteung babi kalayan sababaraha campuran uyah sarta gula.
- Nyebarkeun lapisan campuran gula jeung uyah dina handap sagelas, keramik, atawa wadah stainless steel. Teundeun lapisan keureut beuteung babi di luhur.
- Sprinkle nu keureut ku saeutik leuwih ti campuran uyah sarta gula. Tambahkeun lapisan sejen tina keureut daging babi. Nuluykeun nambahkeun lapisan keureut beuteung babi, sprinkling unggal lapisan kalawan campuran uyah sarta gula.
- Panutup jeung refrigerate. The babi uyah bakal kapok tur siap dipaké dina 2 poé. Bakal tetep dina kulkas nepi ka sataun (éta kénéh aman dahar sanggeus ieu, tapi nu declines rasa).
- Ngagunakeun, bilas off keureut daging babi uyah. Pat aranjeunna garing ku kertas atawa anduk lawon beresih. Potong batu atawa strips leutik. Cook leuwih panas low dugi lolobana gajih anu rendered kaluar. Tumis a bawang dicincang di gajih babi uyah rendered jeung anjeun ogé di jalan Anjeun nyieun chowder hébat!
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 516 |
| total Fat | 50 g |
| jenuh Fat | 18 g |
| jenuh Fat | 23 g |
| kolesterol | 68 mg |
| natrium | 9.187 mg |
| karbohidrat | 7 g |
| Serat dietary | 0 g |
| protéin | 9 g |