Ieu kacang spiced panas tur gurih téh coated ku adun of Cajun bumbu na rawit cabé. The kacang anu asak dina skillet di jumlah leutik minyak dugi aranjeunna keur haneut sarta ogé coated jeung seasonings.
Lamun resep rasa Tex-Mex, Tos aranjeunna kalawan sababaraha cabe bubuk atawa cobaan mangrupa uyah seasoned lamun boga adun favorit. Jigana mesquite bungbu atawa bumbu sarupa bakal dianggo ogé. Ningali tips ahli handap pikeun homemade uyah-gratis Cajun bumbu adun.
The kacang lada ngadamel snack ngeunah keur kaulinan dinten riungan atawa pihak libur.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 2 teaspoons minyak nabati
- 1 1/2 teaspoons cabe bubuk (atawa Cajun atanapi Creole bumbu adun)
- 1/4 séndok cabé rawit (taneuh)
- 2 gelas kacang (Anggang garing, enteng asin atawa unsalted)
Kumaha Jieun Éta
- Panas minyak nabati dina skillet leuwih panas sedeng.
- Nambah bumbu Cajun na rawit cabé kana minyak sarta masak, aduk, pikeun sababaraha detik ..
- Tambahkeun kacang kana skillet jeung masak pikeun 2 nepi 3 menit. aduk terus. Ngawula ka haneut atawa dina suhu kamar.
- Nyimpen kacang lada nepi ka 3 minggu dina wadah katutup pageuh.
Tips ahli
- Nyieun hiji homemade Cajun bumbu adun, ngagabungkeun 2 sendok bubuk bawang, 2 sendok paprika taneuh, 1 1/2 séndok bubuk bawang bodas, 1 1/2 teaspoons daun garing thyme, 3/4 séndok daun garing oregano, 1 séndok téh cabe bubuk, 1/2 séndok téh cabe hideung Freshly taneuh dina mangkok. Nyampur tuntas. Paké 1 séndok téh adun ieu resep babarengan jeung 1/4 ka 1/2 séndok téh uyah, atawa rasa.
Anjeun bisa ogé kawas
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 875 |
| total Fat | 77 g |
| jenuh Fat | 10 g |
| jenuh Fat | 39 g |
| kolesterol | 0 mg |
| natrium | 84 mg |
| karbohidrat | 25 g |
| Serat dietary | 13 g |
| protéin | 38 g |