ngagaduhan 4
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 3/4 pound boneless babi
- Keur marinade:
- 2 teaspoons anggur béas Cina (atawa sherry garing)
- kecap 1 séndok
- Ciwit tina uyah jeung cabé
- Pikeun saos teh:
- 2 sendok saos hoisin
- kecap 1 séndok
- 4 sendok cai (atawa kaldu hayam)
- Pikeun Dish nu:
- 3 1/2 sendok minyak keur aduk-frying (atawa sakumaha diperlukeun)
- 2 keureut jahé
- 6 ons kacang salju seger
- Pilihan: 1/4 séndok némpelkeun Chili
Kumaha Jieun Éta
1. Cut babi teh kana batu 1/2 inci. Nambah marinade bahan sarta marinate babi pikeun 20 menit.
2. Dina mangkok leutik, gaul babarengan saos hoisin , kecap jeung cai. Sisihkan.
3. Panaskan nu katél leuwih sedeng luhur panas tinggi. Tambahkeun minyak 2 sendok kana katél dipanaskeun. Lamun minyak geus siap, tambahkeun babi teh. Aduk-ngagoreng nepika robah warna na geus ampir asak liwat. Angkat ti katél nu.
4. Panas 1 1/2 séndok minyak di katél nu.
Tambahkeun jahé jeung aduk-ngagoreng dugi aromatik (kira-kira 30 detik). Nambah kacang salju . Aduk-ngagoreng pikeun 1 menit. Usum jeung uyah, gula atawa kecap upami hoyong, sarta aduk-ngagoreng pikeun 1 menit deui.
5. Dorong kacang salju nepi ka sisi katél nu. Tambahkeun asin nu di tengahna. Panas sakeudeung, lajeng gaul di jeung kacang salju. Tambahkeun babi deui kana katél nu. Aduk di némpelkeun Chili lamun ngagunakeun. Masak pikeun sejen 30 detik sarta ngalayanan panas.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 258 |
| total Fat | 12 g |
| jenuh Fat | 4 g |
| jenuh Fat | 5 g |
| kolesterol | 74 mg |
| natrium | 461 mg |
| karbohidrat | 11 g |
| Serat dietary | 2 g |
| protéin | 25 g |