lampu ieu sareng nikmat Cole slaw téh leuwih ti ngan salad engkol. Ieu panas slaw refreshing dijieun kalawan rupa-rupa sayuran sarta lampu sarta gampang ganti baju.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 1/3 cangkir cuka bodas
- 1 séndok Dijon mustard
- 2 sendok gula
- 3 séndok minyak nabati
- 1 séndok siki seledri
- 1/4 séndok cabe hideung taneuh
- 1/2 engkol sedeng, dicincang
- 1/2 bawang beureum badag, dicincang
- 1 sedeng bel cabé héjo , dicincang
- 1/2 sedeng bel cabe beureum, dicincang
- 1 bonténg sedeng, sikina dipiceun, dicincang
- 1 tomat, sikina dipiceun, dicincang
- 4 bawang héjo, dicincang
Kumaha Jieun Éta
- Dina panci leutik, ngagabung dina cuka, mustard, gula, minyak, siki seledri, sarta cabe hideung; aduk nepi ngagabungkeun.
- Bawa ka kulub a; piceun tina panas.
- Ngagabungkeun sayur dicincang dina mangkok badag; Tos kalawan campuran ganti baju panas.
- Chill tuntas saméméh porsi, lajeng Tos deui.
Salad Ieu hébat sareng ham, panas anjing , atanapi sausages, sarta éta mangrupa pilihan lampu nice.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 173 |
| total Fat | 8 g |
| jenuh Fat | 1 g |
| jenuh Fat | 5 g |
| kolesterol | 0 mg |
| natrium | 54 mg |
| karbohidrat | 25 g |
| Serat dietary | 8 g |
| protéin | 4 g |