Ieu cara gancang jeung gampang nyiapkeun bass laut on grill dina. Ieu lauk saeutik hébat kebabs dianggo ogé tangtu utama atawa appetizer.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 1 1/2 pon (680 g) bass laut
- Keur marinade:
- 1/4 cangkir (60 ml) jeruk nipis
- 1/4 cangkir (60 ml) minyak zaitun
- 2 cengkéh bawang bodas (minced)
- 1 séndok (5 ml) garing oregano
- 1/2 séndok (2,5 ml) uyah
- 1/2 séndok (2,5 ml) cabe hideung
Kumaha Jieun Éta
- Dina kaca atawa palastik mangkok badag, ngagabungkeun bahan marinade.
- Motong bass laut kana batu 1 inci sarta tambahkeun ka marinade. Nutupan kalayan bungkus plastik sarta ngantep marinate dina kulkas salila 1 jam.
- grill Preheat keur panas tinggi.
- Dipiceun lauk ti mangkok, reserving marinade.
- Thread laut batu bass onto skewers. Mun maké awi, pastikeun aranjeunna geus soaking dina cai salila sahenteuna sajam saméméh threading lauk.
- Teundeun dina grill jeung masak pikeun 7-8 menit, basting sering kalawan marinade mangsa munggaran 3-4 menit goreng.
- Sakali lauk ngahontal hiji suhu internal tina 145 derajat F., piceun tina grill sarta ngalayanan langsung.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 341 |
| total Fat | 17 g |
| jenuh Fat | 3 g |
| jenuh Fat | 11 g |
| kolesterol | 70 mg |
| natrium | 413 mg |
| karbohidrat | 13 g |
| Serat dietary | 1 g |
| protéin | 34 g |