Nalika madu mustard ganti baju heula sumping onto adegan eta seemed kawas alternatif cageur mun dressings creamy lianna - naon bisa jadi goréng ngeunaan dua bahan madu jeung mustard? Tapi, kaget! Ieu ngandung mayonnaise, nu, bari eta nyiptakeun creaminess kami kabeh cinta, éta ogé nabrak nepi ka kalori. Jadi madu mustard ganti baju kapanggih sorangan dina daptar Salad dressings caloric tinggi.
Tapi ulah nulis dipareuman of daftar dressings Anjeun ngan acan - ku turunna jumlah mayonnaise sarta maké Vérsi ngurangan-lemak, resep ieu masih mertahankeun creaminess na bari motong kalori. Sarta low-kalori madu mustard resep ganti baju ieu teu ngan lezat tapi ogé serbaguna. Tangtu bisa Tos eta ku, salad héjo seger, tapi oge ideal salaku saos dipping for hayam grilled, atawa condiment sandwich di tempat mayonnaise. Urang utamana resep eta nyebarkeun on turki sandwiches. Jieun hiji angkatan na toko dina kulkas ngarasakeun kalayan rupa-rupa pangan.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 1/4 cangkir Dijon mustard
- 2 sdm. mayonnaise ngurangan-gajih
- 2 sdm. madu
Kumaha Jieun Éta
Ngagabungkeun nu Dijon mustard, mayonnaise jeung madu dina piring leutik. Campur ogé, sarta refrigerate dugi siap pake.
Per porsi (1 séndok) 32
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 44 |
| total Fat | 3 g |
| jenuh Fat | 0 g |
| jenuh Fat | 1 g |
| kolesterol | 1 mg |
| natrium | 108 mg |
| karbohidrat | 5 g |
| Serat dietary | 0 g |
| protéin | 0 g |