Pikeun dinner libur anjeun, resep ieu madu ham glazed téh saukur spektakuler. Pastikeun maca cara manaskeun ham pinuh asak pikeun leuwih tips. The glaze on ham ieu euyeub tur kandel, spiced kalawan kapulaga , cengkéh, jeung cabé.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 5-6 pound pinuh asak ham
- 1/4 cangkir sakabeh cengkéh
- 1/2 cangkir sirop jagong poék
- 1/8 séndok téh taneuh kapulaga
- 1 cup madu
- 2/3 cangkir mantega
- 1/3 cangkir gula coklat
- jus jeruk 1/4 cangkir
- 1/8 séndok cabé bodas
Kumaha Jieun Éta
- oven Preheat ka 325 ° F. Teundeun samping ham cut handap dina roasting pan foil-dijejeran.
- Maké péso seukeut, skor beungeut ham dina pola inten. Teundeun sakabeh cengkéh di intersections ngoleksi.
- Ngagabungkeun sirop jagong, kapulaga, madu, mentega, gula coklat, jus jeruk, sarta cabé di luhur satengah tina hiji alat keur ngagolakkeun ganda, sarta panas dugi ka melts mentega jeung campuran téh lancar, aduk aya kalana. Tetep glaze ieu dina luhureun hiji alat keur ngagolakkeun ganda, leuwih cai panas, bari ham téh baking.
- Sikat glaze leuwih ham, teras nutupan kalayan foil. Panggang salila 1 jam sarta 15 menit, basting ham unggal 10 ka 15 menit jeung madu glaze haneut.
- Salila 5 menit panungtungan waktu baking, piceun foil jeung ngahurungkeun broiler mun caramelize glaze nu. Lalajo ham taliti dina mangsa waktos broiling! Dipiceun ham tina oven, nutupan kalayan foil, sarta ngantep diuk pikeun 10 menit saméméh porsi.
- Ngalayanan juices pan di sisi ka drizzle leuwih unggal nyiksikan tina ham. Ieu bakal tetep tiap nyiksikan tina ham beueus bari ayeuna teh keur dilayanan.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 601 |
| total Fat | 29 g |
| jenuh Fat | 12 g |
| jenuh Fat | 11 g |
| kolesterol | 175 mg |
| natrium | 2.631 mg |
| karbohidrat | 46 g |
| Serat dietary | 2 g |
| protéin | 41 g |