Resep ieu Mie Cina di Sup asalna tina kang Oki deh-ta Hsiung, anu nunjuk kaluar nu mi di sup (tang Mien) anu jauh leuwih populér ti mie goreng (Chow kadek) dina Cina. Resep reprinted kalayan idin ti Rahasia Cookery Cina: Kumaha masak Cina Rumah Makan Dahareun di Imah.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 8 ons payudara hayam atawa babi fillet (atawa daging asak siap)
- 3 nepi ka 4 leutik
- Cina suung garing , soaked
- 4 ons sliced pucuk awi, rinsed tur lemes
- 4 ons kangkung daun, hate apu, atawa daun Cina
- 2 spring bawang, finely abon
- 1 pound seger atawa 9 ons garing endog mi
- stock 2 1/4 gelas
- 2 sendok
- minyak seasoned
- 1 séndok uyah
- 1/2 séndok téh gula coklat lemes
- 1 séndok
- kecap lampu
- 2 teaspoons anggur béas Cina
Kumaha Jieun Éta
- Thinly shred daging. Squeeze tegalan nu suung soaked na Piceun sagala gagang teuas. Thinly shred nu suung, pucuk awi, sayur jeung spring bawang.
- Masak teh mi di ngagolak, caina asin nurutkeun parentah dina packet, teras solokan jeung bilas handapeun cai tiis. Teundeun dina mangkok porsi.
- Bawa stock ka kulub jeung tuang ngaliwatan mi; tetep haneut.
- Panas minyak dina hiji katél pre-dipanaskeun, nambahan kira satengah bawang spring jeung sakabeh daging, aduk-ngagoreng salila kira 1 menit.
- Ayeuna nambahan sayur (suung jeung greens), aduk-ngagoreng pikeun menit sejen. Tambahkeun sagala seasonings tur nyampur ogé.
- Tuang nu "ganti baju" ngaliwatan indomie, garnish jeung bawang spring sésana jeung Preanger.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 614 |
| total Fat | 21 g |
| jenuh Fat | 9 g |
| jenuh Fat | 7 g |
| kolesterol | 49 mg |
| natrium | 1.763 mg |
| karbohidrat | 75 g |
| Serat dietary | 5 g |
| protéin | 29 g |