Ieu dipanggang hayam resep payudara ngeunah jeung bahan Anjeun meureun kudu di goah Anjeun. A kombinasi basajan tina peach preserves, bumbu, sarta mustard lada masihan cahaya sareng nikmat dipanggang breasts hayam ieu rasa hébat.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 4 boneless payudara hayam halves, tanpa kulit
- 1 séndok dilebur mantega
- 1 séndok uyah
- 1/2 séndok cabé
- 2/3 preserves cup peach
- 1 séndok lada mustard coklat (atawa Creole mustard)
- 1 séndok cuka balsamic (atawa cuka cider)
- Ciwit thyme garing
Kumaha Jieun Éta
- Panas oven ka 350 F. enteng gajih hiji baking piring 13x9 inci atawa menyemprot kalawan semprot masak.
- Nyeuseuh hayam jeung pat garing. Nempatkeun hayam antara lembar bungkus plastik sarta pound gently ngan komo kaluar ketebalan nu.
- Teundeun hayam di baking pan disusun. Sikat hayam ku mantega dilebur saeutik tur Sprinkle kalawan uyah jeung cabé. Panggang pikeun 10 menit.
- Samentara éta, ngagabungkeun bahan glaze; aduk nepi nyampur ogé.
- Lambang hayam tuntas jeung glaze nu; Panggang pikeun 10 ka 15 menit deui, atanapi dugi coklat emas tur asak liwat. Mun breasts hayam anjeun anu cukup kandel, aranjeunna bisa nyandak hiji saeutik deui. The juices kedah ngajalankeun jelas lamun pricked kalawan garpu.
Resep langkung
Gampang Hayam Parmesan
Ramuan dipanggang Hayam
Boursin boneka Hayam
Skillet Hayam Rosemary
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 1235 |
| total Fat | 73 g |
| jenuh Fat | 21 g |
| jenuh Fat | 29 g |
| kolesterol | 426 mg |
| natrium | 441 mg |
| karbohidrat | 4 g |
| Serat dietary | 1 g |
| protéin | 132 g |