Ngagaduhan 4 nepi ka 6
Ieu resep dasar keur nasi goreng nu bisa Anjeun nambahkeun kana sakumaha dipikahoyongna. Mun nambahkeun bahan séjén, nambahan jumlah endog ka 3.
Peryogi saeutik pitulung? Di dieu step by parentah poto hambalan némbongkeun kumaha carana sangkan dasar nasi goreng .
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 1 nepi ka 2 bawang héjo (sakumaha dipikahoyongna)
- 2 endog badag
- 1 séndok uyah
- Cabe jeung rasa
- minyak 4 sendok (pikeun aduk-frying, atanapi sakumaha diperlukeun)
- 4 cangkir tiis béas asak
- 1 mun 2 sendok
- kecap lampu (atawa saos tiram, sakumaha dipikahoyongna)
Kumaha Jieun Éta
- Nyeuseuh jeung finely rendang bawang héjo. Enteng ngéléhkeun endog jeung uyah jeung cabé.
- Manaskeun katél atawa frying pan sarta nambahan 2 sendok minyak. Lamun minyak nu aya panas, nambah endog. Cook, aduk, nepi ka maranehna anu enteng scrambled tapi moal teuing garing. Leupaskeun endog jeung ngabersihan kaluar loyang.
- Tambahkeun minyak 2 séndok. Tambahkeun Parahiangan. Aduk-ngagoreng pikeun sababaraha menit, make sumpit atawa séndok kai pikeun megatkeun eta eta. Aduk dina kecap atanapi sambel tiram sakumaha dipikahoyongna.
- Nalika béas nu dipanaskeun liwat, tambahkeun endog scrambled deui kana loyang. Campur tuntas. Aduk bawang héjo. Ngawula ka panas.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 533 |
| total Fat | 5 g |
| jenuh Fat | 1 g |
| jenuh Fat | 2 g |
| kolesterol | 151 mg |
| natrium | 105 mg |
| karbohidrat | 105 g |
| Serat dietary | 3 g |
| protéin | 14 g |