The Star cocktail mangrupakeun Palasik apal brendi cocktail nu dijieun penampilan di print dina 1895 pituduh bartending George J. Kappeler urang, Modern Amérika inuman.
It uses sirop karét, nu éta umum dina waktu jeung resep deui geus mekar (atawa devolved) leuwih taun pikeun nampung bartending modern. Pilihan sejen nu Kappeler nunjukkeun nyaeta ngagunakeun boh Peychaud atanapi Angostura aromatik bitters . Boh ngajadikeun cocktail hébat, tapi Peychaud ieu pikaresep ku paling peminat cocktail Star.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 1 1/2 ons apal brendi
- 1 1/2 ons
- vermouth amis
- 3 dashes bitters Peychaud urang (atawa bitters Angostura)
- 2 dashes
- sirop karét
- Garnish: lemon pulas
Kumaha Jieun Éta
- Tuang bahan kana sagelas Pergaulan ngeusi és batu.
- Aduk ogé.
- Galur kana chilled kaca cocktail .
- Garnish ku pulas lemon.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 176 |
| total Fat | 12 g |
| jenuh Fat | 4 g |
| jenuh Fat | 7 g |
| kolesterol | 24 mg |
| natrium | 318 mg |
| karbohidrat | 9 g |
| Serat dietary | 1 g |
| protéin | 8 g |