Kuring nelepon mentega suuk ieu cau smoothie resep "Elvis Special," sabab sandwich favorit nya éta mentega suuk mibanda pisang jeung madu. smoothie ieu bakal masihan anjeun ton énergi tetep bade sadayana dinten panjang.
Mun anjeun teu boga waktu pikeun freeze nu keureut cau sateuacanna, ngan nganggo pisang biasa na nambah és. Tur upami Anjeun salah resep, anjeun bisa ngagantikeun susu biasa (sadayana atawa low-gajih), susu almond atawa malah santan keur susu kécap dina resep ieu.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 2 gelas beku keureut cau (kira 2 pisang sedeng)
- 1 cup beku sakumpulan nanas
- 1 cup és
- 1-1 / 2 gelas vanili susu kécap
- 1/4 cangkir mentega suuk
- 1/4 cangkir vanili yogurt
- 2 sdm. madu
Kumaha Jieun Éta
Garnish kalawan dicincang kacang Anggang , upami hoyong, sarta ngalayanan langsung.
- Teundeun keureut cau beku, sakumpulan nanas beku sarta és di handap mangrupa Blénder atawa mangkok karya processor dahareun, dipasangan ku sabeulah logam.
- Tuang susu kécap leuwih buah.
- Nambahkeun bahan sésana. Puree nepi ka rata. Mun Blénder teu sigana jadi crushing nu sakumpulan nanas cukup ogé, ngeureunkeunana. Nyorong nanas anu handap kalawan séndok a. Uihan deui.
Ulah Miss: Smoothie Resep ka Kids Badé Cinta
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 401 |
| total Fat | 13 g |
| jenuh Fat | 3 g |
| jenuh Fat | 6 g |
| kolesterol | 3 mg |
| natrium | 158 mg |
| karbohidrat | 69 g |
| Serat dietary | 7 g |
| protéin | 10 g |