pai kasebut dipanggang dina kulit pastry.
Hanjakal, pies basis custard ulah freeze ogé, tapi sigana moal lepas lila baé!
Ngagunakeun kulit beku disiapkeun, jadi adonan pai refrigerated, atawa paporit Anjeun pai pastry homemade .
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 3 endog (keok)
- 1 1/2 cangkir gula
- 1/2 cangkir mentega (atawa margarin, dilebur)
- 4 teaspoons jeruk nipis (tawar)
- 1 séndok vanili
- 1 1/3 cangkir grated kalapa (3 ons)
- uyah 1 Ciwit
- 1 unbaked pai pastry (9 inci)
Kumaha Jieun Éta
- oven Preheat ka 350 F (180 ° C / Gas 4).
- Dina mangkok Pergaulan ngagabungkeun endog keok jeung gula, mantega, jeruk nipis, vanili, sarta uyah; gaul ogé. Aduk kalapa; tuang kana cangkang pai na Panggang pikeun 30 menit.
- Tameng ujung kulit sareng cingcin pai tameng atawa fashion salah jeung aluminium foil jeung tempat leuwih tepi. Panggang keur 10 nepi ka 20 menit deui, dugi keusikan tos disetel tur euweuh jiggly.
- Salaku pai di bakes, a topping emas bakal ngahasilkeun kana beungeut cai.
- Chill tuntas saméméh porsi.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 454 |
| total Fat | 25 g |
| jenuh Fat | 8 g |
| jenuh Fat | 6 g |
| kolesterol | 78 mg |
| natrium | 237 mg |
| karbohidrat | 54 g |
| Serat dietary | 2 g |
| protéin | 5 g |