spiced Bacon-dibungkus loin babi ieu rengse ku tangy, seasoned glaze gula coklat. Ngawula ka manggang flavorful ieu kalawan kentang mashed, jagong, jeung salad tossed.
Resep patali
Bir Braised Babi Loin
Jeruk Braised Babi Loin
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 1 5 ka 6 pound boneless babi loin
- 4 nepi ka 6 keureut Bacon
- Pikeun campuran rub:
- 1 séndok cabe bubuk
- 1/2 séndok paprika
- 1 1/2 teaspoons uyah
- 1/2 séndok cabe hideung (taneuh kasar)
- 1/2 séndok cumin (taneuh)
- 1 séndok kayu manis
- Keur Glaze:
- 1 cup gula coklat (lampu, dipak)
- 2 sendok tipung
- 2 sendok cuka cider
- 1/2 séndok mustard garing
Kumaha Jieun Éta
- Panas oven ka 350 F.
- Teundeun babi loin dina pan roasting. Ngagabungkeun bahan rub jeung rub leuwih babi teh.
- Motong unggal strip of Bacon di satengah crosswise jeung iklas eta leuwih loin babi.
- Manggang salila kira 1 1/2 ka 2 jam, atawa dugi babi nu registers ngeunaan 150 F.
- Samentara éta, ngagabungkeun gula coklat, tipung, cuka cider, sarta mustard garing dina panci.
- Bawa ka simmer sarta simmer salila kira 1 menit. Sendok leuwih babi jeung balik deui ka oven.
- Manggang salila kira 15 nepi ka 20 menit deui, atanapi dugi babi registers 160 F.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 972 |
| total Fat | 48 g |
| jenuh Fat | 17 g |
| jenuh Fat | 21 g |
| kolesterol | 297 mg |
| natrium | 867 mg |
| karbohidrat | 36 g |
| Serat dietary | 1 g |
| protéin | 94 g |