Lamun ditéang versi gancang jeung gampang tina Mapo Tahu, a Szechuan piring Palasik, coba ngagunakeun sambel kacang hideung toko-meuli nu nyokot karya kaluar tina chopping kacang hideung ferméntasi.
Tempo ogé
Palasik Mapo Doufu (Mapo Tahu)
Kung Pao Hayam
Hayam Jeung Beureum Chiles
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- Keur marinade:
- kecap 1 séndok
- Ciwit tina aci jagong
- Keur Tahu jeung Babi:
- 3/4 pound teguh tahu
- 1/4 pound taneuh babi
- 2 bawang héjo (scallions, cinyusu bawang)
- bawang bodas 1 cengkeh
- minyak 2 sendok keur aduk-frying
- 1/4 Chili séndok nempelkeun jeung bawang bodas
- 2 sendok cai (atawa kaldu hayam)
- 2 sendok saos kacang hideung
- 1 séndok Szechuan peppercorn (atawa taneuh coriander)
Kumaha Jieun Éta
- Solokan tahu jeung potong batu. Marinate nu babi taneuh dina kecap tur aci jagong keur 20 menit.
- Ngumbah bawang héjo sarta motong dina diagonal kana lembar 1 inci. Mesek tur finely rendang bawang bodas.
- Panas katél leuwih sedeng luhur panas tinggi. Tambahkeun minyak 2 séndok. Lamun minyak nu aya panas, nambah némpelkeun Chili jeung bawang bodas dicincang. Aduk-ngagoreng dugi aromatik (kira-kira 30 detik). Nambah babi taneuh. Aduk-ngagoreng dugi babi kasebut ampir asak liwat.
- Nurunkeun panas ka sedeng, ditambah asin buncis hideung jeung batu tahu. Masak leuwih panas sedeng dugi tahu teh browned (8 nepi ka 10 menit). Tambahkeun cai atawa kaldu hayam salaku diperlukeun. Aduk bawang héjo. Ngan méméh porsi, Sprinkle jeung peppercorn Szechuan atawa taneuh coriander.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 224 |
| total Fat | 9 g |
| jenuh Fat | 2 g |
| jenuh Fat | 3 g |
| kolesterol | 25 mg |
| natrium | 377 mg |
| karbohidrat | 18 g |
| Serat dietary | 2 g |
| protéin | 20 g |