Géorgia Dina Pikiran abdi téh cocktail wonderfully flavored. Dijieun ku Judy Bronson, anu nyerat teh blog Cocktations na nyaeta psikolog ku dagang, inuman ieu mangrupa salah sahiji anu teu ngan ogé nunda babarengan, tapi gampang nyieun. Ti Bourbon sarta liqueur ka nectar na bitters, bahan téh sagala gampang pikeun manggihan jadi saha bisa ngarasakeun inuman hébat ieu.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 2 ons
- Opat Roses Bourbon wiski
- 1/2 ounce
- Domaine de Canton Jahé liqueur
- 1 1/2 ons
- peach nectar (Looza brand)
- 2-3 dashes tina
- Pait Kaleresan Seledri Bitters
- 4 daun
- Basil
Kumaha Jieun Éta
- Teundeun 4 sedeng-ukuran daun Basil seger dina shaker na muddle ogé .
- Nambah cair.
- Tambahkeun és na ngocok vigorously mun chill tur nyampur rasa.
- Galur kana hiji és-kaeusi kaca pondok tur garnish ku sprig seger Basil na dua straws ipis.
Resep kahadean: Judy Bronson
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 217 |
| total Fat | 0 g |
| jenuh Fat | 0 g |
| jenuh Fat | 0 g |
| kolesterol | 0 mg |
| natrium | 6 mg |
| karbohidrat | 13 g |
| Serat dietary | 2 g |
| protéin | 1 g |