Turmeric mere kembang engkol ieu warna konéng caang, bari rempah Maroko sejen tur dilestarikan lemon nambahkeun rasa zesty. Ngawula ka salaku hiji sisi gampang atawa piring utama vegetarian.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 1 sirah badag tina kembang engkol
- 1 1/2 teaspoons
- cumin
- 1 séndok
- jahé
- 1 séndok uyah
- 1/2 séndok
- paprika
- 1/2 séndok
- turmeric
- Hideung atawa rawit cabé, secukupnya
- 1 bawang (sliced atanapi coarsely dicincang)
- 3 cengkéh bawang bodas (finely dicincang atanapi dipencet)
- 1/4 ka 1/3 cangkir minyak zaitun
- 1 dilestarikan lemon (quartered)
- 1 sakeupeul olives beureum (atawa olives Violet)
- cai 1/2 gelas
- 2 pikeun 3 séndok cilantro seger (dicincang)
Kumaha Jieun Éta
- Megatkeun kembang engkol kana florets leutik; nyeuseuh jeung solokan. Campur kembang engkol jeung rempah jeung sisihkan.
- Dina lega, skillet jero atawa oven Belanda, tumis bawang sarta bawang bodas dina minyak zaitun leuwih panas medium ngan sababaraha menit. Nambah kembang engkol, dilestarikan nipis, olives na cai sarta mawa ka simmer a.
- Panutup jeung masak pikeun ngeunaan 10 menit, aduk gently sakali atawa dua kali dugi kembang engkol kasebut kakara lembut. Neruskeun masak, uncovered, pikeun ngurangan cair kana minyak wungkul.
- Sprinkle nu cilantro seger ngaliwatan kembang engkol jeung Preanger.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 373 |
| total Fat | 23 g |
| jenuh Fat | 3 g |
| jenuh Fat | 16 g |
| kolesterol | 0 mg |
| natrium | 142 mg |
| karbohidrat | 39 g |
| Serat dietary | 9 g |
| protéin | 10 g |