sup buncis hideung ieu lada téh gancang jeung gampang nyiapkeun, kalawan sosis smoked lada sarta kacang hideung canned. Ngawula ka sup ngeunah kieu jeung cornbread atanapi crusty gulungan.
Ngarasa Luncat pikeun nambahkeun kangkung atanapi escarole ka sup, atanapi nambahkeun sababaraha kernels jagung.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 1 séndok minyak zaitun
- 12 ka 16 ons
- Andouille atawa sosis lada , thinly sliced
- 1 bawang badag, diced
- 2 tulang rusuk seledri, diced
- 2 cengkéh bawang bodas, minced
- 1 leutik beureum bel cabé, diced, ngeunaan 1/2 cangkir
- 2 sendok diced peppers jalapeno
- 4 cangkir sapi kaldu
- 2 kaléng (unggal 15 ons) kacang hideung, lemes sarta rinsed
- 1 tiasa (14.5 ons) tomat diced kalayan jus
- 2 sendok jeruk nipis
- 1/4 séndok thyme daun garing
- 1 séndok Cajun bungbu
- Uyah, secukupnya
- 1/4 séndok cabé
Kumaha Jieun Éta
- Panas minyak zaitun dina panci ageung atanapi oven Walanda. Tambahkeun sosis jeung masak leuwih panas sedeng dugi browned.
- Tambahkeun bawang, seledri, bel cabe beureum, sarta peppers jalapeno ka dina loyang tur tumis salila kira 3 menit, atawa dugi lembut.
- Tambahkeun bawang bodas jeung tumis pikeun 1 menit deui.
- Tambahkeun kaldu sapi, kacang panjang, tomat, jeruk nipis, sarta seasonings sésana. Bawa ka kulub a.
- Panutup, ngurangan panas kana lemah sareng simmer salila kira 45 menit.
- Ngawula kalawan Freshly cornbread dipanggang atawa crusty gulungan.
Langkung Sup Resep
- Lori urang Hideung Bean Sup
- Ngalambatkeun cooker lentil Sup Jeung Sosis smoked
- Ngalambatkeun cooker Split kacang polong Sup Resep
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 728 |
| total Fat | 18 g |
| jenuh Fat | 5 g |
| jenuh Fat | 8 g |
| kolesterol | 34 mg |
| natrium | 976 mg |
| karbohidrat | 104 g |
| Serat dietary | 29 g |
| protéin | 42 g |