Boneless chops babi loin anu beraksen ku madu mustard pan kuah nikmat. Gancang jeung gampang nyieun. Sababaraha chops boneless loin tiasa bit tangguh pikeun ngeunaan kacamatan di. Kantun nempatkeun antara lembar bungkus plastik na enteng pon jeung samping datar tina hiji mallet daging ka tenderize. Ulang bentuk jeung lumangsungna kalawan resep. Jeung inget, aya teu kudu leuwih-masak babi poé ieu.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 4
- chops loin boneless babi
- bawang bodas bubuk 1 séndok
- uyah halal tur Freshly taneuh cabe hideung
- 2 teaspoons minyak zaitun
- 1/2 cangkir anggur bodas
- 1/4 cangkir kaldu hayam
- 2 sendok Dijon mustard
- 1 séndok madu
- 1/4 cangkir krim beurat
Kumaha Jieun Éta
- Usum dina dua sisi kalawan bodas bubuk, uyah , sarta cabé .
- Panas hiji, skillet jero beurat leuwih sedeng luhur panas. Tambahkeun minyak zaitun jeung swirl mun jaket handap loyang. Sear chops babi loin dina dua sisi dugi browned, péngkolan ukur sakali. Dipiceun ka platter a.
- Taliti nambahkeun bodas kana drippings pan jeung aduk, scraping up sagala bit browned, keur 2 menit dugi ngurangan ku satengah. Tambahkeun kaldu hayam, Dijon mustard , sarta madu . Whisk ngagabungkeun jeung neruskeun masak leuwih panas medium 2 menit. Whisk di krim jeung masak dugi thickened, ngeunaan sejen 2 menit.
- Balik babi chops mun skillet, bareng jeung sagala drippings. Giliran jaket kadua sisi na reheat ngeunaan 1 menit. Ngawula ka chops babi loin jeung sambel pan madu mustard.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 568 |
| total Fat | 32 g |
| jenuh Fat | 12 g |
| jenuh Fat | 13 g |
| kolesterol | 188 mg |
| natrium | 326 mg |
| karbohidrat | 7 g |
| Serat dietary | 0 g |
| protéin | 56 g |