casserole Ieu euyeub tur flavorful, kalawan krim-gaya kéju pondok, krim haseum, sarta bawang bodas.
Kentang nyieun hiji piring samping tambahan-husus, sampurna pikeun hiji Minggu dinner, potluck, atawa salametan libur.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 5 gelas kentang (diced, ngeunaan 1 / dadu 2 inci *)
- 2 gelas Pondok kéju (krim-gaya)
- 1 cup krim ngurangan gajih haseum
- 1/3 cangkir héjo bawang (dicincang)
- 1 bawang bodas cengkeh badag (minced)
- 1 1/2 teaspoons uyah
- 1/2 cangkir abon kéju Amérika (atawa Cheddar hampang)
- Pilihan: dash paprika
Kumaha Jieun Éta
- Masak kentang dina cai ngagolak asin ngan dugi lembut, ngeunaan 5 ka 8 menit.
- Dina mangkok badag ngagabungkeun cream-gaya Pondok kéju, krim haseum, bawang héjo, bawang bodas, jeung uyah.
- Tambahkeun dina kentang jeung aduk gently ka nyampur bahan. Mindahkeun campuran kentang ka greased 1 1/2-quart baking piring. Top jeung kéju abon sarta Sprinkle paprika leuwih luhureun kentang, upami ngagunakeun.
- Panggang dina 350 ° salila 40 ka 50 menit, dugi panas tur bubbly.
* Paké beureum-skinned kentang, kentang anyar, atawa bule babak di piring.
Tambih deui
Creamy Kentang dipanggang Scalloped
Kentang Scalloped kalawan creamy Bawang jeung Bacon asin
Kentang Scalloped creamy kalawan Ham
Bawang bodas jeung Chive mashed Kentang
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 141 |
| total Fat | 5 g |
| jenuh Fat | 3 g |
| jenuh Fat | 1 g |
| kolesterol | 18 mg |
| natrium | 463 mg |
| karbohidrat | 17 g |
| Serat dietary | 1 g |
| protéin | 7 g |