Turki kopi ieu ilaharna dilayanan amis atawa "pait" (unsweetened) kalawan henteu susu. Hal ieu ogé mindeng disiapkeun kalawan kapulaga komo mungkin kaasup bahan kawas ekstrak almond, cengkéh , jeung vanili. resep Kopi Turki Ieu Spiced riffs on tradisi kalawan campuran tina pemanasan rempah.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 6 ons cai tiis
- 1 sakabeh kapulaga pod, atawa 1/8 séndok taneuh kapulaga
- 1 sakabeh cengkeh, atawa 1/16 séndok cengkeh
- 1/2 iteuk
- kayu manis , atawa 1/4 séndok taneuh kayu manis
- 1 serelek ekstrak vanili murni
- 2 teaspoons gula
- 2 teaspoons tipung (atawa pisan finely taneuh) grounds kopi
Kumaha Jieun Éta
- Dina ibrik 8-ounce, ngagabungkeun cai, rempah jeung vanili ekstrak. Aduk.
- Tambahkeun gula jeung kopi. Ulah aduk.
- Bawa cairanana ka deukeut-kulub leuwih panas sedeng.
- Nalika busa naék kana beuheung ti ibrik, nyabut tina panas. Lalajo eta raket jeung teu ngidinan ka kulub.
- Ngawenangkeun busa ka settle.
- Balik pot ka kompor na ulang lengkah 4 sarta 5 sababaraha kali, dugi busa téh kandel.
- Ngadistribusikaeun busa merata antarana Anjeun cangkir demitasse .
- Ngidinan grounds kopi ka settle di ibrik pikeun ngeunaan hiji menit.
- Tuang kopi teh kana gelas, nyandak perawatan ninggalkeun grounds, rempah, jeung sludge dina pot.
- Ngawula langsung.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 670 |
| total Fat | 1 g |
| jenuh Fat | 0 g |
| jenuh Fat | 0 g |
| kolesterol | 0 mg |
| natrium | 41 mg |
| karbohidrat | 45 g |
| Serat dietary | 6 g |
| protéin | 1 g |